De beste wensen allemaal voor het nieuwe jaar!
Over FS2020 na 2 weken:
Ik heb inmiddels 3x een CTD gehad. Dit kan te maken hebben gehad met geheugengebrek (16GB RAM, 11GB VRAM) en ook het niet wissen van de "Rolling cache" na een update kan een oorzaak zijn geweest.
Er zijn drie dingen die ik graag verbeterd wil zien:
1. Er is in de bergen soms een horizontale lijn te zien ter hoogte van de horizon.
2. Mesh fouten sinds de laatst update.
3. Water dat tegen de kliffen omhoog kruipt.
Nog een issue, wat niet zomaar veranderd kan worden zijn de kleurverschillen van de BING-maps ondergrond. Niet alle gebieden zijn even goed van kwaliteit (scherpte, kleur). En soms vlieg je van het ene gebied naar het andere en dat ziet er dan niet uit met die harde overgang.
Maar er is zoveel moois wat wel goed is. Ik heb de afgelopen week weer lekker de wereld verkend in FS2020 en ben op de mooiste plekken geweest. Op deze manier wordt het Corona-jaar 2020 toch nog een beetje gecompenseerd.
Zoom je browser tot +/- 175% want de caps zijn groter dan ze standaard weergegeven worden.
1. Gold Coast Australië. Zoals het in de sim zit, vind ik het mooier dan de ORBX versie.
2. Ook van Monument Valley is een payware versie in P3D. Zit hier standaard in.
3. Veel stukken in de USA update zijn 1m mesh en sommige zelfs 50cm. Ik hoop dat ze dat ook met de UK update doen.
4. Uiteraard ook mijn laatste vakantiebestemming bezocht: Kreta, spot-on!
5. Het lieflijke haventje waar we tijdens een minicruise aanlegden.
6. Aan de zuidkant van het eiland was het weer wat anders. Het nadeel van Live weather, wat overigens voor mij weather-addons overbodig maakt.
7. Ergens in de Bahamas, waar ik tijdens een vlucht in een privéjet overheen vloog.
8. Dit is dan weer aan het vaste land in de USA in de buurt van een grote stad...
9. Miami!
10. De zandduinen bij RAAF Williamtown in Australië.
11. Toen ik in 2018 van Melbourne naar Singapore vloog, dacht ik nog; "Hadden we dit landschap maar in de sim".
12. Nieuw-Zeeland Wellington ook nog even gecheckt. Voor de omgeving hoef je geen payware versie te kopen.
13. Hoorde ik daar Smeagol nou?
14. De Niagara Falls na de USA update. Het is wachten op de particles engine voor het watereffect.
15. Nog zo'n "ORBX-veld" waar ik niet gelijk de behoefte heb om aan te schaffen als die uit komt: Eagle County (KEGE).
16. Daar voeg ik deze aan toe: Sedona! Het veld hoort bij de handgemaakte velden die in FS2020 zitten.
17. Mijn tweede executive flight in een jet met live weather van Eagle County naar Palm Springs.
18. Ja, en dan nader je Palm Springs, moet ik van ATC naar FL120. En ik maar denken dat daar altijd de zon scheen.
19. Welkom in "Sunshine State" Californië...
20. Desolate stukken worden interessant om te vliegen zoals hier, bij de Mississippi rivier.
21. Zomaar, ergens een strip, niet bij u in de buurt.
22. Aspin. Ook een handgemaakt vliegveld. Ik geloof dat de meesten door GAYA gemaakt zijn.
23. De Brünigpass. Als het goed is, weten we dan welk veld daar beneden ligt.
24. Leuk motionblur effect. Kun je ook uitzetten in de sim.
25. Tenerife is ook de moeite waard om te bezoeken. FS2020 is een soort 3D reisgids.
26. En als het dan toch allemaal voor hetzelfde geld is, ook maar "even" naar Nice geweest.
27. Tijdens de vlucht Nice-Sankt Gallen, even een vleugje sneeuw op de toppen gelegd. Het witte is dus dynamisch.
28. Een van de mooiste default kisten in FS2020.
29. Dit is ergens in Midden-Amerika. Ik was aan het experimenteren met de Drone-camera.
30. Een desolaat stripje in de buurt van Big Bear airport. De strip zit in de payware versie van dat veld en ziet er in FS2020 ook goed uit.
31. Normaal zijn de rotsblokken onderdeel van de photoreal maar hier zijn het 3D objecten.
32. Hoeveel objecten kan mijn computer eigenlijk aan? Het ging nog steeds vloeiend ondanks de vele 3D objecten op de grond.
33. Ik eindig met een leuk vluchtje in Schotland.
